Комунальна Установа “центр Професійного Розвитку Педагогічних Працівників” Теофіпольської Селищної Ради

Гранд надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проєкт співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію підприємницької діяльності. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі відповідно до проєктних критеріїв – подання заявки не гарантує участь у проєкті. Відібраним учасникам проєкту зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ (неурядової організації) впродовж місяця після заповнення заявки. Під час консультування клієнта було встановлено, що у квітні 2019 року з його банківської картки викрали кошти.

теофіпольська районна рада сайт

На Хмельницькій АЕС гості побували в турбінному відділенні першого енергоблока. З діяльністю енергетичного об’єкта ознайомив присутніх генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра. Зокрема, керівник підприємства поінформував гостей про виробничі показники, екологічні аспекти діяльності атомної станції, заходи з підвищення безпеки, перспективи розвитку АЕС.

Дякуємо, Що Приймаєте Участь В Актуалізації Даних Порталу

Щороку, 22 червня, ми вшановуємо пам’ять тих, хто кілька десятків років тому став на захист рідної землі, хто віддав своє життя заради миру і свободи. Постійними комісіями було детально обговорено ще ряд процедурних питань, які розгладались на засіданнях профільних комісій 22 червня. Від товариство це усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Вітаємо На Офіційному Веб

Фахівці обласної служби зайнятості проводять виїзні заходи в ОТГ, де пропагують послуги та сервіси служби зайнятості, актуальні вакансії та затребувані професії, надають профорієнтаційні консультації із застосуванням психодіагностичних методик. Загалом протягом поточного року було проведено 1,four тис. Тренінгів, семінарів, вебінарів, виїзних заходів, круглих столів. Теофіполь – селище міського типу в Україні, центр Теофіпольського району в Хмельницькій області. На сьогодні в Теофіполі відсутні очисні споруди побутових стічних вод селища.

Податкова вимога на такі суми (до 180 НМДГ) не надсилається (не вручається), а заходи, спрямовані на погашення (стягнення) податкового боргу, не застосовуються (зміни до п. 59.1 ПКУ). Право податкової застави щодо таких сум не застосовується (зміни до п. 89.2 ПКУ). За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку. Сплатити задекларований податок громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, повинні не пізніше 2 серпня 2021. Цей громадянський обов’язок має бути виконаний шляхом подання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік до податкових інспекцій за місцем проживання.

У нотаріальній конторі їй відмовили через відсутність документів, що підтверджують факт родинних зв’язків між нею та померлим. «У зв’язку зі змінами законодавства про землю, а також враховуючи відкриття ринку землі можна спрогнозувати збільшення кількості звернень громадян до системи безоплатної правової допомоги щодо консультацій та роз’яснень з правових питань, у тому числі – земельних правовідносин. Система БПД готова надати якісну правову допомогу з усіх питань»,– зазначає Олександр Баранов.

Заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Василь Головатюк провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій районній державній адміністрації. У жовтні – листопаді 2021 року в рамках профорієнтаційного проекту для молоді «Успішна молодь – успішна громада! » Хмельницькою обласною службою зайнятості проводився заочний конкурс комп’ютерних презентацій«Фарватер PROFI» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти та здобувачів освіти закладів професійно-технічної освіти Хмельницької області. Конкурс було організовано за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. На комісії було винесене питання «Про розгляд порядку денного восьмої чергової сесії Хмельницької районної ради восьмого скликання». Рішення щодо проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта було ухвалено Постановою Верховної Ради Української РСР «Про проголошення незалежності України» від 24 серпня 1991 року.

×





Register to see prices 👍

preloader